Ξενάγηση στη βίλα της Ελιάνας Χρυσικοπούλου στην Τήνο

Ξενάγηση στη βίλα της Ελιάνας Χρυσικοπούλου στην Τήνο

Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου μας πρόσφερε μια αποκλειστική ξενάγηση στη βίλα της στην πανέμορφη Τήνο. Το καταφύγιο της αυτό έχει γεμίσει με μνήμες, άλλες γλυκιές και άλλες πικρές.

Συναισθηματικές αναμνήσεις

«Εδώ ήμουν όταν έχασα τη μαμά μου», θυμάται η Ελιάνα. «Εδώ, σ’ αυτό το σπίτι, έζησα τη θλίψη μου, προσπαθώντας να βρω παρηγοριά στη θέα της θάλασσας και στους ήχους της φύσης», προσθέτει.

456132052 431479189223391 7570473413182375014 n

Το νέο ξεκίνημα μετά το διαζύγιο

Επιπλέον, η Ελιάνα μοιράστηκε πως «εδώ ήμουν όταν έπαιρνα διαζύγιο». Η βίλα της στην Τήνο έγινε τόπος ανασυγκρότησης και νέων ξεκινημάτων, μακριά από την πίεση και το θόρυβο της πόλης.

456034388 490692763704795 8690135783416649868 n

Εμπνευσμένοι χώροι

Η βίλα της Ελιάνας είναι ένα δείγμα κομψότητας και γαλήνης, με προσεκτικά επιλεγμένα διακοσμητικά στοιχεία που αντανακλούν την προσωπικότητά της. Από τα μεγάλα παράθυρα που επιτρέπουν στο φως να εισχωρεί άπλετα στο σπίτι, έως τον καταπράσινο κήπο που προσφέρει μοναδικές στιγμές χαλάρωσης.

Το σπίτι της Ελιάνας Χρυσικοπούλου στην Τήνο δεν είναι απλά μια βίλα. Είναι ένα μέρος γεμάτο συναισθήματα και ιστορίες, ένα πραγματικό καταφύγιο για την ίδια και την οικογένειά της.

 

Globonews.gr - Ενημέρωση για Ελλάδα και τον κόσμο με έμφαση στα καλλιτεχνικά νέα, αθλητικά γεγονότα, κουτσομπολιά και την ορθοδοξία. Μείνετε συντονισμένοι για έγκυρες ειδήσεις και σκέψεις νύχτας που φωτίζουν την επικαιρότητα.

Image